Kilka słów o naszym serwisie SkupKonsol.pl

SkupKonsol.pl prowadzona przez spółkę Skup s.c. Od tego czasu funkcjonuje z sukcesami na rynku pierwotnego oraz wtórnego obrotu telefonami komórkowymi. Wyszliśmy do klienta odpowiadając na jego zapotrzebowania. Dzięki wieloletnim i szerokim kontaktom, jakie posiadamy na rynku telefonów komórkowych,  zapewnić najwyższe ceny skupu telefonów, a co najważniejsze bezobsługowy skup. Nasi stali Klienci cenią sobie w szczególności profesjonalne podejście do skupu telefonów oraz terminowość w wykonywanych transakcjach. 

Obserwując rynek telefonów komórkowych oraz tendencje w kierunku web serwisów, dostarczyliśmy możliwość odprzedaży nowych i używanych telefonów komórkowych nabytych przy podpisaniu umów abonenckich lub po zakończeniu się umowy abonenckiej. 

Zawsze o krok przed konkurencją.

Nasza platforma skupu telefonów komórkowych za pomocą firmy kurierskiej jest 100% bezpieczna oraz całkowicie darmowa. Naszą przewagą nad konkurencją jest również kompleksowa obsługa firm planujących podpisanie umowy abonamentowej, co związane jest z zakupem telefonów komórkowych dla pracowników firmy. Służymy wiedzą z zakresu usług oferowanych przez wszystkie sieci telefonii komórkowych oraz jednocześnie oferujemy skup starych telefonów.

Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku telefonów komórkowych, co pozwala na profesjonalne doradztwo. Cieszymy się zaufaniem wielu firm, które stale korzystają z naszych usług.

Zapytaj jaki telefon wziąć u operatora, żeby zwróciło Ci się najwięcej!

Pozdrawiamy, zespół SkupKonsol.pl