O nas

Kilka słów o naszym serwisie SkupZlota.pl

SkupZlota.pl prowadzona przez spółkę Skup s.c. Od tego czasu funkcjonuje z sukcesami na rynku wtórnego obrotu złotem, głownie złotych pierścionków. Wyszliśmy do klienta odpowiadając na jego zapotrzebowania.Zapewniamy najwyższe ceny skupu złota i złotej biżuterii, a co najważniejsze bezobsługowy skup. Nasi stali Klienci cenią sobie w szczególności profesjonalne podejście do skupu złota online oraz terminowość w wykonywanych transakcjach. 

Obserwując rynek wtórny złota oraz tendencje w kierunku web serwisów, dostarczyliśmy możliwość odprzedaży używanej złotej biżuterii online przez nasz serwis SkupZlota.pl. 

Zawsze o krok przed konkurencją.

Nasza platforma skupu złota za pomocą firmy kurierskiej jest 100% bezpieczna oraz całkowicie darmowa. Naszą przewagą nad konkurencją jest również kompleksowa obsługa w zakresie skupu używanej biżuterii online. Służymy wiedzą z zakresu wyceny złotej biżuterii oraz jednocześnie oferujemy skup złota online.

Jesteśmy na bieżąco na rynku złotych wyrobów, co pozwala na profesjonalne doradztwo. Cieszymy się zaufaniem wielu osób, które stale korzystają z naszych usług.

Zapytaj nas o wycenę Twojego złota a chętnie je wycenimy!

Pozdrawiamy, zespół SkupZlota.pl